Par salonu

    Dziednieciskas un enerģētiski spēcīgas gadu tūkstošos pārbaudītas Indijas Ājurvēdas masāžas un Reiki terapija palīdz novērst veselības problēmas, nostiprina imunitāti un nervu sistēmu, veicina dzīvības enerģijas pieplūdumu. Ja vēlaties relaksēties un atbrīvoties no stresa, noguruma, muskuļu sasprindzinājuma jums lieliski palīdzēs ājurvēdiskā masāža visam ķermenim. Tiek līdzsvarots organisms, stimulēta asinsrite un limfas plūsma, tiek izvadīti toksīni un regulēta vielmaiņa. Masāža tiek veikta ar lielu daudzumu siltas un aromātiskās eļļas, kas tiks piemeklēta tieši jums, ievērojot enerģētiskās līnijas un marmas punktus. Masāžas laikā ķermenis tiek piesātināts ar enerģiju, tiek veicināta audu atjaunošana, to barošana un tonizēšana, kā arī veicināta visu organisma funkciju uzlabošana.

    Var veikt kā atjaunojošo un relaksējošo procedūru 1-2x nedēļā, var iziet kā ārstniecisko kursu 5-10x katru otro dienu vai 1x nedēļā.

    SATI ABHYANGA Indijas tradicionālo Ajurvēdas visa ķermeņa masāžu un terapiju veic sertificēta masiere Helēna Galvanovska.