Masāža Jelgavā

Posted on 27/08/2014

Masāža Jelgavā ir pieejama masāžas salonā LAVANDA, kuru vada sertificēta masiere. Masāžas salons atrodas pašā Jelgavas centrā, Lielajā ielā 32. Pieteikties iespējams pēc iepriekšēja pieraksta zvanot uz tālruni. Salona darba laiks: 9.00-21.00.

Apmeklējot salonu iespējams veikt plecu, muguras, galvas, roku, kāju, vēdera, pēdu vai visa ķermeņa masāžu. Pirms masāžas ir iespējams izvēlēties veicamo procedūru tehniku – ājurvēdas masāžu, reiki masāžu, karsto akmeņu masāžu vai klasisko masāžu. Atnāc un atgūsti ikdienas stresā zaudēto līdzsvaru izbaudot relaksējošas un dziednieciskas procedūras! Masāža Jelgavā ir ērti pieejama un ļaus jums atgūt darbā zaudētos spēkus un možumu.

5 iemesli kādēļ masāža Jelgavā būtu jāveic tieši masāžas salonā LAVANDA

  1. Masāžu veic sertificēta un profesionāla masiere ar lielu pieredzi masieres darbā.
  2. Masāža Jelgavā klientiem tiek piedāvāta ļoti ērtā vietā – pašā Jelgavas centrā.
  3. Elastīgs darba laiks – Jūs pavisam noteikti varēsit vienoties par Jums izdevīgu apmeklējuma laiku.
  4. Īpašās austrumu masāžas tehnikas uzlabos ne tikai jūsu pašsajūtu, bet arī dziedēs.
  5. Veicot masāžu salonā LAVANDA Jūs varēsit relaksēties par visiem 100%,
    ne tikai lieliski veiktās masāžas dēļ, bet arī tāpēc, ka salonā ir īpaši padomāts gan par ēterisko eļļu smaržām, gan arī par nomierinošām gaismām un relaksējošu mūziku, kas jums ļaus pilnībā atslēgties no ikdienas rūpēm.

Masāža Jelgavā – Sertificēta masiere

Esmu mācījusies Starptautiskajā Reiki centrā. Apguvu un saņēmu sertifikātu Sati Abhyanga Indijas Tradicionālās Ājurvēdas visa ķermeņa masāžu. Darba pieredze ir 2 gadi. Savā praksē izmantoju pārsvarā lavandas ēterisko eļļu. Tai ir svaiga saldena ziedu smarža. Šo ēterisko eļļu var izmantot neatšķaidītu tieši uz ādas Tai ir ļoti plaša spektra iedarbība. Lavandas eļļa ir nomierinoša un ar antidepresīvu iedarbību. Tā ir antiseptiska, samazina arteriālo spiedienu. Ēterisko eļļu īpašība ir tāda, ka iesūcoties cauri ādas slāņiem tās iekļūst asinsrites sistēmā, tādēļ tām ir ātra iedarbība. Iekļūstot asinsrites un limfātiskajā sistēmā, tās iznīcina toksīnus, stimulē asinsriti un leikocītu veidošanos asinīs. Aromātiskās eļļas uz cilvēku iedarbojas gaistoši un netverami. Tās palīdz atgūt emocionālu līdzsvaru, nomierina un remdē fizisko nogurumu. Uzzināt sīkāku informāciju un pieteikties masāžai Jelgavā iespējams zvanot uz tālruni.

Masieres kvalifikāciju apliecinošs sertifikāts:

MASĀŽA JELGAVĀ

Piezvani un jau pavisam drīz izbaudi kvalitatīvu, profesionālu,

atbrīvojošu, dziedniecisku un ķermeni atjaunojošu masāžu!

Reklāma: Tulkošanas pakalpojumi


No Replies to "Masāža Jelgavā"