Limfvadu masāža

Posted on 10/08/2014

Kas ir limfvadu masāža?

Masāža Jelgavā

Limfu masāža ir viegla, bet iedarbīga masāžas tehnika, kurā ietilpst lēnas, maigas, atkārtotas kustības, kas stimulē limfas atteci un uzlabo asins plūsmu. Kustībām jābūt ļoti vieglām, ādu skarot tikai virspusēji.

Kā darbojas limfvadu masāža?

Limfātiskās sistēmas limfvadi savāc lieko šķidrumu no šūnstarpām. Tā sastāv no limfmezgliem un limfvadiem. Limfmezgli atrodas visā limfātiskajā sistēmā, bet īpaši daudz to ir ap kaklu, padusēs un cirkšņos. Limfa satur baltos asinsķermenīšus, kas palīdz cīnīties a infekcijām. Limfmezgli darbojas kā filtri. Ja limfmezgli ir aizsprostojušies, tiek kavēta šūnu barošanās un nevajadzīgo produktu izvadīšana. Stimulējot limfātisko sistēmu ar masāžu tiek likvidēti aizsprostojumi, tādējādi ķermeņa funkcijas normalizējas un nostiprinās imūnsistēma.

Kad lietot limfvadu masāžu?

Ar limfvadu masāžu var uzlabot cilvēka veselības stāvokli, mazināt pietūkumu un sasitumus, dziedināt rētas un paātrināt izveseļošanos. Var mazināt deguna blakusdobuma iekaisumus, sekmēt šķidruma cirkulāciju, mazināt celulītu un artrīta sāpes. Lai limfvadu masāža būtu iedarbīga, tā ir jāveic regulāri.


No Replies to "Limfvadu masāža"